Men 10000 Meter Run High Performance
===============================================================================
Section 1
1 Masai, Alex Hoka Naz Eli
2 Sulle, Fabiano Posso Sports
3 Lara, Frank Altra / Root
4 Kiptoo, Wesley Hoka Naz Eli
5 Panga, Joseph Posso Sports
6 Chen, TianYu China AA
7 Orta, Luis Venezuela
8 Pacheco, Christian Nike-Peru
9 Mahalsky, Ryan Philadelphia
10 Vaughn, Sindey Altra / Root
11 Gorze, Tyrone Unattached
12 Torres-Rojas, Alexander Puerto Rico
13 Kintzele, Jakob Princeton Un
14 Grossman, Matthew Princeton Un
15 Hussein, Abdinasir Unattached
16 Hoff, Cole Btc Elite
17 Mugrage, Kristoffer Distance Pro
18 Gao, Peng China AA
19 Weitzel, Jason Asics Gtc-El
20 Joseph, Jesse Jbac
21 Pagan, Hector Interpuerto
22 Laguera, Marcelo Unattached
Section 2
1 Tedeschi, Jonathan Caul
2 Morin, Nicolas Caul
3 Alvarado Jr., Jesse Unattached
4 Guo, ZhongRui China AA
5 Lenehan, Matt PDC
6 Biggs, Halen Okrunner
7 Takiguchi, Miles Run Vassar
8 Kozelj, Josh Vancouver Th
9 Leahey, Andrew Scissortail
10 Stevens, Christian Unattached
11 Martinez Reyes, Arnaldo Cooperativa
12 Reyes I, Aaron U Portland
Women 10000 Meter Run High Performance
===============================================================================
Section 1
1 Adams, Caitlin Asics Team T
2 Ocampo, Daiana Posso Sports
3 Tejeda Sr., Gladys Nike-Peru
4 Cristian moscote, Citlali Jalisco Mexi
6 Keyser-Gibson, Amelia Cascadia Eli
7 Mack, Carrie Oiselle
8 Dock, Melissa Team Boulder
9 Pavicic, Peri Unattached
10 Allison, Katrina Vancouver Th
11 Reichert, Liza Hoka Aggie R
Men 5000 Meter Run High Performance
===============================================================================
Section 1
1 Scott, Marc Nike Bowerma
2 Kincaid, Woody Nike Bowerma
3 Tiernan, Patrick Puma Elite R
4 Maggard, Dillon Unattached
5 Simbassa, Biya Dark Sky Dis
6 Dever, Patrick Puma Elite R
7 Ratcliffe, Thomas Nike Bowerma
8 Parsons, Sam Tinman Elite
9 Herra, Eduardo Colorado
10 Crawford, Graham Reebok Bosto
11 Ribich, David Brooks Beast
12 Chelanga, Sam Army Wcap
13 Lara, Frank Altra / Root
14 Green, Isaac Unattached
15 Thomson, Jacob Under Armour
16 Ferro, Blaise Beau Prince
17 Heyne, Isaac Asics Team T
18 Panning, Zach Hansons-Broo
19 Bishop, Evan Wisconsin
20 Kipchumba, Geoffrey Army Wcap
21 Leach, Matt Pdc / Soar
22 Olley, Chris PDC
23 Aljabaly, Shuaib Wisconsin
Section 2
1 Yeager, Joshua Minnesota Di
2 Huizar, Mark Hoka Aggie R
3 Nyoak, Kang
4 Ren, GuangYue China AA
5 Sumrall, Allen Railroad Ath
6 Jordan, Michael Btc Elite
7 Medrano, Theodorakis Team Boulder
8 Scomparin, Loic Colorado Sch
9 Dalquist, Austen Unattached
10 Arce, Dominic Gonzaga
11 Hernandez Sr., Carlos Adidas
12 Torres-Rojas, Alexander Puerto Rico
13 Howard, Chase Btc Elite
14 Manley, Kellen Jacuzzi Boys
15 Vincent, Sam Unattached
16 Henninger, Julian Btc Elite
17 Perrin, Zach Unattached
18 Dozzi, Tyler Vancouver Th
19 Frantz, Silas Hoka Aggie R
20 Gorze, Tyrone Unattached
21 Abdala, Daniel Unattached
22 Pierantoni, Joshua Unattached
23 Broatch, Thomas Vancouver Th
24 Pimentel, Samuel Deadwrong Tc
25 Thiessen Sr., Maximus Ucac
26 Zong, QingHua China AA
27 Davidson, Sean Hoka Aggie R
Women 5000 Meter Run High Performance
===============================================================================
Section 1
1 Fraser, Vanessa Nike Bowerma
3 Buchalski, Allie Brooks Beast
4 Kelati, Weini Under Armour
5 Praught - Leer, Aisha Puma Elite R
6 Izzo, Katie Adidas
7 Inglis, Sarah Puma Elite R
8 Shanahan, Danielle Mckirdy Trai
9 Giordano, Dana Unattached
10 Ostrander, Allie Unattached
11 Alm, Maddie Team Boss
12 Donaghu, Ella Nike Union A
13 Magness, Jenna Michigan Sta
14 Wasserman, Katie Hoka Naz Eli
15 Adams, Caitlin Asics Team T
16 O'Keeffe, Fiona Puma Elite R
17 Schadler, Allie Unattached
18 Coogan, Katrina New Balance
19 Smee, Ruby Unattached
Section 2
1 Bassett, Rebecca Pacific Trac
2 Cridebring, Alycia Under Armour
3 Ginther, Ally Unattached
4 Ayers, Kate Uvic Track C
5 Chelanga, Marybeth ADP
6 Smith, Naomi Unattached
7 Danis, Elisabeth Unattached
8 Hailey, Theresa Oiselle
9 Archer, Candace Empire Elite
10 Starn, Brooke Unattached
11 Tait, Anna Unattached
12 Green, Claire Hoka Aggie R
13 Gagné, Catherine Caul
15 Klymko, Katherine Oakland Trac
16 Figueroa, Angelin Puerto Rico
Men 1500 Meter Run High Performance
===============================================================================
Section 1
1 Alexander, Colby Adidas
2 Kessler, Hobbs adidas/Very
3 Philibert-Thiboutot, Charles New Balance
4 Gregorek, Johnny Asics
5 Ciattei, Vincent Nike Otc Eli
6 Nuguse, Yared Unattached
7 Thompson, Josh Nike Bowerma
8 Ferlic, Mason Adidas
9 Fisher, Grant Nike Bowerma
10 Ryan, Paul Adidas
11 Suliman, Waleed Brooks Beast
12 Proceviat, Cameron Canada
13 Bartelsmeyer, Amos Nike Bowerma
Section 2
1 McGorty, Sean Nike Bowerma
2 Hunter, Drew adidas/Tinma
3 Yearian, Jack Lobby Athlet
4 Kusche, George NAU
5 Yorks, Izaic Brooks Beast
6 Gay, John Vancouver Th
7 Heppenstall, Rob Unattached
8 Avila, Eric Adidas
9 Jenkins, Eric Nike
10 Webb, Caleb Unattached
11 Lopez, Lomong Nike Bowerma
12 Knevelbaard, Kasey Under Armour
Section 3
1 Zarate, Diego Under Armour
2 Dahl, Nick DUKE
3 Stallings, Zach Washington S
4 Culpepper, Cruz Unattached
5 Robertson, Kevin Saint-Lauren
6 Ellis, Sam Princeton Un
7 Guermali, Yacine Unattached
8 Driouch Sr., Hamza Qatar
9 Hunt, Jesse North Carolina
10 Quax, Theo NAU
11 Wisner, Matt New Generati
12 Blankenship, Ben Nike Otc Eli
13 Carrozza, Crayton Unattached
Section 4
1 Beaudet, Matthew Saint-Lauren
2 Wammetsberger, Felix Washington S
3 Miller, Austin Augustana (S
4 Palfrey, Tomas Unattached
5 Strum, Weston Unattached
6 Timlin, David Wannabeast
7 Salgado, Sair Unattached
8 Vargas, Louis-Carlos Horizon Trac
9 Gormley, James Unattached
10 Dalquist, Austen Unattached
11 Meirow, Liam Btc Elite
12 MacQuiddy, Garrett Unattached
13 Abert, Colin Minnesota Di
Section 5
1 Muhammad, Kendall Soul Track C
2 Minors, Dage Bermuda
3 Comber, Casey Under Armour
4 Palumbo, Victor Cptc Tracksm
5 Sloan, Nathan Elevated Per
6 Spencer, Brown Keith Brown TC
7 Burks, Cade Beau Prince
8 Palmer, Matthew Jacuzzi Boys
9 Morzenti, Chris U Portland
10 Warren, Calahan Western Wash
11 Gravel, Christian Vancouver Th
12 Mylenek, Nathan Unattached
13 Mong, Henry Mount Tabor
14 Cox, Ryan Btc Elite
Section 6
1 Rosado Colon, Angel Puerto Rico
2 Guijarro, Bryan Running Repo
3 Xie, DongSheng China AA
4 Omara, Colin Unattached
5 Reynolds, Benjamin Wales
6 Seyoum, Fitsum Dark Sky Dis
7 McEachern, Cullen Unattached
8 Lautenslager, Jeff New Zealand
9 Macintosh, Jordan Unattached
10 Chhikara, Chandon Born To Run
11 Goddard, Adam Asics Team T
12 Erickson, Matti Kootenay Cha
13 Lakeman, Caleb Oregon Inter
Women 1500 Meter Run High Performance
===============================================================================
Section 1
1 Schweizer, Karissa Nike Bowerma
2 Stafford, Lucia Nike
3 Hiltz, Nikki Unattached
4 Coburn, Emma New Balance
5 Meyer, Michaela Nike
6 Freitas, Marta Brooks Beast
7 Hawthorn, Natalia Brooks
8 Jones, Dani New Balance
9 Mehra, Rebecca Oiselle
10 Rawlings, Taryn Adidas
11 Fulton, Eleanor Unattached
12 Infeld, Emily Nike
13 Ejore, Susan Unattached
Section 2
1 Lipari, Emily Adidas
2 Buchalski, Allie Brooks Beast
3 Teubel, Alexina Unattached
4 Hermansson, Hanna Valor Track
5 Archer, Holly Under Armour
6 Sughroue, Molly Tracksmith Asp
7 Skyring, Maudie Florida Stat
8 Camp-Bennett, Anna Adidas
9 Orton-Morgan, Whittni Adidas
10 Henes, Elly Adidas
11 Piccirillo, Angel Nike Otc Eli
12 Johnson, Lauren Unattached
Section 3
1 Randall, Jenn Unattached
2 Webb, Skylyn Saucony
3 Yee, Regan Under Armour
4 Efraimson, Alexa Nike Union A
5 Gerlach, Tori Tinman Elite
6 Rainsberger, Katie Nac
7 van der Wyk, Tracee Unattached
8 Camarena, Katie Unattached
9 Engelhardt, Sadie Beach Elite
10 Heisterman, Madison Washington
11 Figueroa, Angelin Puerto Rico
12 Eckel, Sarah New Mexico
Section 4
1 Morley, Bryn NAU
2 Hugard, Shannon Pacers Runni
3 Peters, Kate Unattached
4 Dodd, Sophie Vancouver Th
5 Tinkham, Mikayla Nac
6 Cantine, Sophie Unattached
7 Andrews-Paul, Alison Sfu Track/Fi
8 Sim, Glynis Vancouver Th
9 MacGillivray, Holly Unattached
10 Van Dyke, Sara Cal Coast Tr
11 Jarreau, Tania PDC
12 Atkins, Sierra Unattached
Men 800 Meter Run High Performance
===============================================================================
Section 1 Timed Finals
1 Teare, Cooper Nike
2 Hocker, Cole Nike
3 Koech, Jonah Usa Army
4 Kidder, Brannon Brooks Beast
5 Hunter, Charlie Nike Union A
6 Harris, Isaiah Brooks Beast
7 Kerr, Josh Brooks Beast
8 McBride, Brandon Nike Otc Eli
9 Holdsworth, Derek Bell Lap Eli
Section 2 Timed Finals
1 Desmeules, Olivier Unattached
2 Windle, Drew Brooks Beast
3 Khelaf, Mohand Zine Saint-Lauren
4 Prakel, Sam Adidas
5 Schultz, Colin Team Run Fla
6 Harrison, Christian Golden Coast
7 Rodman, Samuel Princeton Un
8 Grosvenor, Grant Dogecoin Tra
Section 3 Timed Finals
1 Dumont, Laurent-Olivier Lanaudière O
2 Mama-Yari, Zakary Saint-Lauren
3 Xie, DongSheng China AA
4 Dixon, Devin Brooks Beast
5 Smallwood, Darius Unattached
6 Dylla, Collin Unattached
7 Bachmann, Kenton Unattached
8 Reese, Ethan Unattached
9 Cardenas, David Adams State
Section 4 Timed Finals
1 Fykerud, Eric Unattached
2 Tostenson, Josiah Rogue valley
3 VanDyke, Clayton Unattached
4 Lovercheck, Chase Portland Sta
5 Laverty, Cameron Unattached
6 Chevalier, Esteban Saint-Lauren
7 Hanson, Drake Unattached
8 Santos Flores, Edwin Unattached
9 Mahmud, Malik Jbac
10 Lakeman, Caleb Oregon Inter
Women 800 Meter Run High Performance
===============================================================================
Section 1
1 Townsend, Addy Tracksmith
2 Camp-Bennett, Anna Adidas
3 Green, Hanna Nike Otc Eli
4 Meyer, Michaela Nike
5 Rogers, Raevyn Nike Union A
6 Akins, Nia Brooks Beast
7 Southerland, Sabrina Nike Otc Eli
8 Kelly, Madeleine Canada
Section 2
1 Gearing, Rachel Unattached
2 Aneno, Susan PDC
3 Stauber, Ruby Unattached
4 Ejore, Susan Unattached
5 Barton, Laurie Brooks Beast
6 Labach, Julianne Unattached
7 Connor, Anna Tracksmith/ Casc
8 Murphy, Samantha Tracksmith
9 Tachinski, Victoria Unattached
Section 3
1 Wu, HongJiao China AA
2 Zhang, GuiPing China AA
3 Kleefeld, Carly Unattached
4 Moerck, Mia Unattached
5 Osullivan, Sophie Unattached
6 McNamara, Gina Pacers Runni
7 Van Dyke, Sara Cal Coast Tr
8 Pedzinski, Emily Unattached
9 Mickelson, Kara Sun City
10 Heslam, Ellis Unattached
Men 3000 Meter Steeplechase High Performance
===============================================================================
Section 1
1 Jager, Evan Nike Bowerma
2 Gay, John Vancouver Th
3 Keter, Benard Army Wcap
4 Clarke, Matthew Asics Team T
5 Desgagnes, Jean-Simon New Balance
6 Rotich, Anthony Army Wcap
7 Nowak, Craig Unattached
8 Coleman, Jamaine Tinman Elite
9 Tonui, Frankline Peak running
10 Huff, Craig Hoka Aggie R
11 Kebenei, Stanley Hoka
12 Stevens, Max Asics Team T
13 Goodman, David Team Boulder
14 Stokes, Parker Georgetown U
15 Berriatua, Joseph Tinman Elite
16 Smith, Reece Northwest Mi
17 Abebe, Shimales Oklahoma City
18 Mylenek, Nathan Unattached
Section 2
1 Grannetia, Simon Tracksmith Asp
2 Osen, Riley U Portland
3 Dinsdale, Cole Norm's Athle
4 Macintosh, Jordan Unattached
5 Price, Jonas Unattached
6 Randazzo, Nick Unattached
7 Michael, Cade Western Colo
8 Pryor, Reed Unattached
9 Vaca, Daniel Lmu (Loyola
10 Mikkelson, Tom Seattle
11 Wang, FuDong China AA
Women 3000 Meter Steeplechase High Performance
===============================================================================
Section 1
1 Frerichs, Courtney Nike Bowerma
2 Quigley, Colleen lululemon
3 Konieczek, Aneta Unattached
4 Ostrander, Allie Unattached
5 Cashin, Amy Australia
6 Xu, ShuangShuang China AA
7 Furlan, Jessica Excel Athlet
8 Jennings, Gabrielle Adidas
9 Lacourse, Jessy Caul
10 Rizzo, Meredith Idaho Afoot
11 Jones, Judi Idaho Afoot
12 Gerlach, Tori Tinman Elite
13 Austin, Caroline Idaho Afoot
14 Howley, Julia Vancouver Th
Section 2
1 Negrón, Alondra Puerto Rico
2 Scheriff, Jessica Green Racing
3 Beauchemin, Catherine Laval
4 Fitzgerald, Corinne Cptc Tracksm
5 Morse, Lindsey Btc Elite
6 Kilmartin, Sandra Vancouver Th
7 Floris, Lauren Janes Elite
8 Dickson, Madey Lrcn
9 Berens, Hanna Lrcn
Men 400 Meter Dash High Performance
===============================================================================
Section 1
1 Quinn, Finnegan Unattached
2 Efraimson, John Unattached
3 Ohioze, Michael Canada
4 Clark, Rashard Unattached
5 Janise, Eric Unattached
6 Baricevic, Sam Unattached
7 Chaney, Tyce Unattached
8 Plant, Nathan Unattached
Men 5000 Meter Run Open
===============================================================================
Section 1
1 McCormick, Keegan Unattached
4 Swoboda, Robert Corban Unive
5 Moore, Riley Unattached
6 Garcia, Oscar Unattached
7 Roosma, Justin Unattached
8 Andrews, Matt Three States
9 Van Hezewijk, Gabe Uvic Track C
10 Goff, Micah Btc Elite
11 Thibodeau, Matthew Uvic Track C
12 Halsted, Trevor PDC
13 Cole, Walker Utah State
14 Hope, Matthew Grizzly Endu
15 Hussein, Abdiaziz Unattached
16 Schroll, Chris Tacoma City
17 Brown, Russell Unattached
18 Loewen, Ronald Vancouver Th
19 Geiger, Sam Unattached
20 Fernandes II, Carlos Altra / Root
21 Kreuz, Cameron Jacuzzi Boys
22 Randolph, Max Brownstars T
23 Roy, Alden Oregon State
24 Sanchez, Joshua Btc Elite
25 Jones, Logan Unattached
26 Lamers, James Vancouver Fa
27 Barry, Brad Jbac
28 Bromka, Peter Btc Elite
Section 2
2 Stadler, James Unattached
3 Browne, Nicholas Vancouver Fa
4 Becker, Devan Davis Elite
5 Webster, Jacob Uvic Track C
6 Reed, Kellen Unattached
7 Keyserling, Kaleb Nac
8 Comer, Brian Straw Hats
9 Munoz Martinez, Juan Dante Unattached
10 Nelson, Quentin Unattached
11 Richard, Francois Uvic Track C
12 Spencer, Kyle Unattached
13 Petak, Josiah Unattached
14 Jacob-Kurilo, Max Mount Tabor
15 Rial, Will Kevin's Kang
16 Michaels, Lev Mount Tabor
17 Davis-Frankfort, Cedar Western Oreg
Women 5000 Meter Run Open
===============================================================================
1 Gagné, Catherine Caul
2 Figueroa, Angelin Puerto Rico
3 Christensen, Kaybree Utah State
4 Beckett, Marley Vancouver Th
5 Leggat-Barr, Katherrine Unattached
6 Johnson, Sarah PDC
7 Ramos, Paola Unattached
8 Camacho, Daniela Unattached
9 Lytton, Breanna Unattached
10 Wisniewski, Emily Unattached
11 Ginther, Georgia Uvic Track C
12 Noffsinger, Annie Unattached
13 Watson, Katherine Vancouver Fa
14 Bowers, Tina West Valley
15 Aalpoel, Kayla Unattached
16 Arsenault, MaCayla Unattached
17 Currie, Macey Unattached
18 Rohde, Kristen Unattached
19 Heineck, Carre Team Red Liz
20 Austin, Annika Nac
21 Jones, Emily Unattached
22 DiNardo, Acadia Unattached
23 Frith, Farrah Milton T&F &
24 Zielke, Shasta Unattached
25 Katbi, Olivia Jbac
26 Shaw, Kristin Team Red Liz
27 Taylor, Megan Team Red Liz
28 Malcom, Ella Grace Milton T&F &
Men 1500 Meter Run Open
===============================================================================
Section 1
1 Wachtel, Justin Unattached
2 Hernandez Sr., Carlos Adidas
3 Li, GuangWei China AA
4 Gravel, Christian Vancouver Th
5 McCormick, Keegan Unattached
6 Plourde-Couture, Félix Zenix
7 Minen, Johnny Colorado Spo
8 Hastings, Brian Chico State
9 Bünz, Benedikt PDC
10 Boden, Jack Uvic Track C
11 Cantine, Aidan Unattached
12 Radowits, Royden Grizzly Endu
13 Halsted, Trevor PDC
14 Wang, FuDong China AA
15 Fornarelli, Fabio PDC
Section 2
1 Bertrand, Xavier Caul
2 Evans, Josh Runablaze Io
3 Kramer, Liam Norm's Athle
4 Mitchell-Reiss, Kai Unattached
5 Patel, Panth Unattached
6 O'Neil, Tommy Oregon Inter
7 Stein, Nathan Lithia Dista
8 Bruneel, Matthew Unattached
9 Garcia, Ricky Unattached
10 Merillana, Nicholas Unattached
11 Venne, Jeremie Unattached
12 Hellmann, Jeffrey Rogue valley
13 Van Hezewijk, Gabe Uvic Track C
14 Cole, Walker Utah State
15 Dixon, William Utah State
Section 3
1 Baughan, Aidan Unattached
2 Klus, Emmett Western Oreg
3 Byer, Cade Unattached
4 Fernandez, Alexander Tri Lake Run
5 Donde, Jonah Unattached
6 Byer, Blake Unattached
7 Waller, David Uvic Track C
8 Danielson, Asher Unattached
9 Micah, Logie Hansons-Broo
10 Perez, Carlos Unattached
11 Doddington, Caleb Unattached
12 Ushko, Derrick Uvic Track C
13 Dear, Rami Los Lobos
Women 1500 Meter Run Open
===============================================================================
Section 1
1 Atkins, Sierra Unattached
2 Jarreau, Tania PDC
3 O'Connor, Haley Bellingham D
4 Griffin, Delaney Mount Tabor
5 Floris, Lauren Janes Elite
6 Newlove, Katie Vancouver Th
7 Christensen, Kaybree Utah State
8 Camacho, Daniela Unattached
9 Johnson, Sarah PDC
10 Chan, Delaney Uvic Track C
11 Grant, Paige Unattached
12 Crook, Piper Lane Communi
13 Ariano, Annika Uvic Track C
14 Long, Gracie Corban Unive
15 Blaine, Haley West Albany
16 Brands, Elizabeth Unattached
17 Chapman, Katie Western Oreg
18 Siebert, Lindsay Unattached
19 Codrington, Lia Uvic Track C
Men 3000 Meter Run PDX - SEA
===============================================================================
Section 1
1 Gentry, Zach Portland
2 Drozynski, Chris Seattle
3 Craven, Jeremy Portland
4 Stadler, James Seattle
5 Goff, Micah Portland
6 Uhrich, Steffan Portland
7 Joseph, Jesse Portland
8 Cusmano, Andrew Portland
9 Van Dooren, Tyler Seattle
10 Cox, Ryan Portland
11 Anderson, Tom Seattle
12 Grundy, Gilbert Portland
13 Kolor, Michael Seattle
14 Meier, John Seattle
Women 3000 Meter Run PDX - SEA
===============================================================================
Section 1
1 Barrette, Alyssa Portland
2 Keyser-Gibson, Amelia Seattle
3 Smith, Marla Portland
4 Drake, Lindsay Portland
5 Richter, Colette Portland
6 Rowan, Grace Portland
7 Phillips, Amanda Portland
8 Wendle, Claire Seattle
9 Ross, Lauren Portland
10 Westerhoff, Madeline Seattle
11 Morse, Lindsey Portland
12 Irish, Eliza Portland
13 Fredrickson, Erin Seattle
14 Peale, Kaitlyn Portland
15 Maton, Ashley Seattle
16 Dorr, Allison Seattle
17 DeVoe, Claire Seattle
Men 1 Mile Run Masters
===============================================================================
Section 1
1 Browne, Nicholas Vancouver Fa
2 Donawa, Michael Cruz Fitness
3 Mannino, Paul Club Northwe
4 Culpepper, Chris Unattached
5 Dilly, Wayne Unattached
6 Coughlan, Greg Nike Bowerma
7 Etter, Paul Unattached
8 Thompson, Eric Nike Bowerma
9 Shaheed, Nolan SoCal TC
10 West, Bob Boulder Road
Men 2000 Meter Steeplechase Open
===============================================================================
Section 1
1 Dixon, William Utah State
Women 2000 Meter Steeplechase Open
===============================================================================
Section 1
1 Camp, Andi Unattached
Boys 1 Mile Run High School
===============================================================================
Section 1
1 Cutting, Carter Unattached
2 North, Charlie Mount Tabor
3 Shipsey, Wes Stark Street
4 Henstrom, Jackson Unattached
5 Girardet, Max Stark Street
6 Heslam, William Unattached
7 Munson, Zack Galbraith Tr
8 Kissell, Mason Mondo Track
9 Balazs, Benjamin Unattached
10 Corvin, Cruize Unattached
11 Anspach, Finn Unattached
12 Palmer, Donagh Mount Tabor
13 Contreras, Juan Unattached
14 Lewis, Ryan Tahoma Track
15 Law, Logan Unattached
16 Trevino, Alexander Unattached
17 Fasthorse, Anthony Beach Elite
Section 2
1 Augustine, Joshua Unattached
2 Ponteri, Oscar Mount Tabor
3 Alexander, Henry Lincoln High
4 Blake, Kanoa Unattached
5 Beaven, Paul Mount Tabor
6 Heins, Max Unattached
7 Keefer, Jackson Unattached
8 Grossman, Micah Beach Elite
9 Black, Charlie Stark Street
10 Hailey, Marte Parkrose
11 McEwen, Brennan Mount Tabor
12 Puppo, Logan Unattached
13 Baysinger, Grant Beach Elite
14 DeGeorge, Nick Beach Elite
15 Hammel, Henry Beach Elite
Section 3
1 Lato, Henry Unattached
2 Aden, Micaiah North Spokan
3 McQuillen, Leaf Mount Tabor
4 Jordan, Ben Unattached
5 Huggins, Aiden Rogue valley
6 Garnica, Shaun Unattached
7 Davis, Tyler Unattached
8 Michaels, Lev Mount Tabor
9 Costa, Hollis Beach Elite
10 Adair, Donavyn North Spokan
11 Mikami, Cavan West Linn
12 Halpin, William Unattached
13 Morrow, Gabriel Archers Elit
Section 4
1 Kitchen, Tayvon Crater High
2 Haywood-O'Neill, Rowan Mount Tabor
3 Courcelle, Zafer Mount Tabor
4 Yates, Tristen Parkrose
5 Bain, Sawyer North Spokan
6 Dugan, Brady Stark Street
7 Drew, Zak North Spokan
8 Madisen, Riley North Spokan
9 Horn, Travis North Spokan
10 Parker, Samuel North Spokan
11 Wanless, NoaH North Spokan
12 Snodgrass, Henry North Spokan
Event 3 Girls 1 Mile Run High School
===============================================================================
Section 1
1 Schuster, Petra Unattached
2 Robertson, Kaiya Mount Tabor
3 Richman, Charlotte Unattached
4 Thorsett, Ella Unattached
5 Alvarado, Isabela Yakima Harri
6 O'Scannlain, Maura Unattached
7 Cash, Riley Lincoln High
8 Novy-Hildesley, Eva Lincoln High
9 Houston, Makena Unattached
10 McManus, Maisie Unattached
11 Justema Jr., Barrett Unattached
12 Peters, Anna Unattached
13 Saavedra, Keira Lincoln High
14 Rehn, Emily Lincoln High
15 Campbell, Amelia Unattached
16 Lanigan, Anna Rider Track
17 Fale, Josephine Unattached
Section 2
1 Borsheim, Ava Unattached
2 Fletcher, Jasmine Unattached
3 Hilton, Hannah Yakima Harri
4 Carter, Kendall North Spokan
5 Daw, Brody Beach Elite
6 Mickelson, Katherine Sun City
7 Malcom, Ella Grace Milton T&F &
8 Ochoa, Chelsea Beach Elite
9 Mcleod, Amelia Beach Elite
10 Megowan, Cordelia Btc Elite
11 Burman, Bailey Beach Elite
12 Miles, Peyton Mount Tabor
Boys 2000 Meter Steeplechase High School
===============================================================================
Section 1
1 Balazs, Benjamin Unattached
2 Gingerich, Dublin Unattached
3 Munson, Zack Unattached
4 Law, Logan Unattached
5 Chennai, Inbaa Unattached
6 Mackey, Garrett Stark Street
7 Vande Zandschulp, Jackson Unattached
8 Freudenthal, Derek Unattached
9 Johnson, Nathan Yakima Harri
10 Cummings, Stephen Unattached
11 Hvall, Ryder Unattached
12 Clement, John Unattached
13 Puppo, Logan Unattached
14 Bothwell, Ethan Unattached
15 Kitchen, Tayvon Crater High
16 Sullivan, Tristan Stark Street
17 Huelskamp, Thomas Unattached
Event 5 Girls 2000 Meter Steeplechase High School
===============================================================================
Section 1
1 Christensen, Karlee Utah State
2 Cosgrove, Erin Beaverton Yo
3 Malcom, Ella Grace Milton T&F &
Boys 1 Mile Run Middle School
===============================================================================
Section 1
1 Wroblewski, Matthew Sherwood
2 Davis, Zach Rain City Fl
3 Aden, Levi North Spokan
4 Lanese, Quenton Barron Park
5 Garrison, Ramon Unattached
7 Loveless, Jacob Amazon Dista
8 Shorr, Greer Unattached
9 Kolsrud, Gabriel Federal way
10 Anspach, Beck Unattached
12 Loftus, Kaden Rogue valley